תמי פורת

האתר החדש מייצג את הסטודיו ואותי במדויק. אסטטיקה, מיקצועיות ואהבה למקצוע בכל מה שאֶצור ללקוחות שלי. המסירות שלי לעבודה והדרישות הגבוהות מהצוות שעובד איתי מלווים אותנו בכל פרויקט באוירה חברית וקרובה.

גדלתי בתל אביב בשנות ה-70 עם תחושה עמוקה של אופטימיות ושמחה. ככול שאני יכולה לזכור תמיד חיי היו כרוכים בצילום, בתמונות – זכרונות על נייר, ואלבומים. בילדותי עבדתי עם אבי במעבדה שחור-לבן שהיתה בבית, בחדר צפוף ואפוף באדי כימיכלים.

בשנים הראשונות עבדתי כצלמת סטילס בסרטים בישראל, ארופה וארצות הברית. על סט של סרט העבודה מאוד מיוחדת. אתה חלק מצוות גדול ותנאי הצילום מוכתבים ולחוצים.

כשהפכתי לאמא החלטתי לא להעדר מהבית ופתחתי סטודיו לצילום. מאז אני מחלקת את זמני בין עיצוב אלבומים, עריכת ספרים, כריכות בעבודת-יד וצילום.

הצוות שעובד איתי כולל את ירמי אריאלי הגרפיקאי שלצידי בימים וגם בהרבה שעות מוזרות. ירמי הוא סוג של אוצר מלא תבונה וידע שמתחבר לכל סיפור שאני מביאה. תיכנון כל פרויקט מתחיל בראש שלי, בקריאת החומר ותכנון פרקים לפי ההכרות עם הלקוחות ועובר לידיים המיומנות והזריזות של ירמי. עיצוב ספר הוא תהליך ארוך של פינג פונג בין הלקוח לבייני וגיבוש מענה גרפי ביני ובין ירמי.

אנדריי – הכורך היידען, המדוייק, שעלה מאוקראינה אחרי שסגר את הכריכייה שלו שם. בחור צעיר שמכיר טוב את החומרים שאנחנו עובדים איתם: עורות, קרטונים, ניירות, דבק, סוגי מברשות = מקצועי שכבר ייצר פרויקטים מכל הסוגים. אנדרי יודע לתפור בדייקנות את הבלוקים ויחד אנחנו יוצרים את הכריכה.

אשמח להכיר אותכם אישית ולספק לכם את המוצר הטוב ביותר,

בברכה, תמי