בצילומים בחתונה
תמי פורת

האתר מייצג את הסטודיו ואותי במדויק. אסטטיקה, מיקצועיות ואהבה למקצוע בכל מה שאֶצור ללקוחות שלי. המסירות שלי לעבודה והדרישות הגבוהות מהצוות שעובד איתי מלווים אותנו בכל פרויקט באוירה חברית וקרובה.

גדלתי בתל אביב בשנות ה-70 עם תחושה עמוקה של אופטימיות ושמחה. ככול שאני יכולה לזכור תמיד חיי היו כרוכים בצילום, בתמונות – זכרונות על נייר ואלבומים. בילדותי עבדתי עם אבי במעבדה שחור-לבן שהיתה בבית, בחדר צפוף ואפוף באדי כימיכלים.

בשנים הראשונות עבדתי כצלמת סטילס בסרטים בישראל, ארופה וארצות הברית. על סט של סרט העבודה מאוד מיוחדת. אתה חלק מצוות גדול ותנאי הצילום מוכתבים ולחוצים.

מאוחר יותר פתחתי סטודיו לצילום ושנים רבות צילמתי בפרסומות, אירועים ועבודות פרטיות מכל הסוגים. כצלמת באירועים יוקרתיים רציתי להגיש את הצילומים באלבומים שיכבדו את העבודה שלי ואת הפרויקט וכך הגעתי להכין אלבומי תמונות ייחודיים. הקדשתי כמה שנים ללמוד לכרוך ומאז אני מחלקת את זמני בין הוצאת ספרים, עיצוב אלבומים וכריכות בעבודת-יד.

הצוות שעובד איתי כולל כמה גרפיקאים מהשורה הראשונה: תמר בר-דיין, ירמי אריאלי, מיה ברמן – שמתחברים לסיפור שאני מביאה מהלקוחות, ועובדים איתי יד ביד על כל פרויקט שמתחיל בתכנון אצלי בראש ועובר לידיים המיומנות שלהם. עיצוב ספרים זה תהליך ארוך שהוא כמו פינג פונג בין הלקוח לביני עד שמגבשים מענה גרפי לכל מחשבה ורעיון עבור הספר.

אנדריי – הכורך היידען, המדוייק, שעלה מאוקראינה אחרי שסגר את הכריכייה שלו שם. בחור צעיר שמכיר טוב את החומרים שאנחנו עובדים איתם: עורות, קרטונים, ניירות, דבק, סוגי מברשות = מקצועי שכבר ייצר פרויקטים מכל הסוגים. אנדרי יודע לתפור בדייקנות את הבלוקים ויחד אנחנו יוצרים את הכריכה.

אשמח להכיר אותכם אישית ולספק לכם את המוצר הטוב ביותר,

בברכה, תמי