החברות הכי טובות – מתנה וזיכרון מצולמים

יום צילום עם חברות טובות. מתנת יום הולדת נפלאה
יום צילום עם חברות טובות. מתנת יום הולדת נפלאה

לפני 10 שנים התקשרה אלי מפיקה שהיא חברה -(זה נושא לפוסט אחר, איך הלקוחות והספקים הם החברים שלך, כמה כיף בעבודה?) – סיפרה שהיא מארגנת מסיבת יום הולדת לחברה הכי טובה שלה והמוזמנות כולן חברות מאז ומתמיד. חבורת יפייפיות מטופחות, נשות עסקים עצמאיות, תותחיות אחת אחת. אנינות טעם, לבושות בקפידה – חבורה של מצליחניות עם תעודות. חבורה שכשאתה נמצא איתן אתה רוצה רק להיות שיך למועדון כזה!

בנות שנושקות לחמישים מכל הכיוונים, נמרצות, יודעות ומבינות בכל שטח – משתפות אחת את השניה באינפורמציה על החיים, העבודה, המשפחה והילדים. האוירה פתוחה וזורמת.

באתי והחלטנו על כמה ״סטאפים״ – בגדים לבנים בגינה, שמלות ערב בסלון ו… פיג׳מות בחדר שינה כמובן!

כל החבורה מתאפרת, מחליפות בגדים ביניהן, מתארגנות תוך כדי אכילת המנות הנפלאות שהשולחן מלא מהן זורקות בדיחות, ומחמאות. את האוכל כמובן שכולן הכינו. המפיקה שהיא כמו בובה בלונדינית עם שפתיים ורודות ולב בגודל כל הגוף חילקה משימות והבנות ביצעו בשלמות.

התמונות יצאו מקסים ואני מצרפת רק כמה כדי לא לפגוע בפרטיות…. צולמו מאות תמונות באותו הבוקר.

לפני כחודש המפיקה/חברה שלי מתקשרת לשריין תאריך – עוד יום הולדת לחברה המשותפת.  עברו השנים וכלום לא השתנה – חבורה עליזה כל כך של יפייפיות, אוירה נפלאה של חברות אמיתית, הכרות בת כמה עשורים – שוב משוות ומספרות על כל ילד, על עבודה והכל בפירגון ואהבה גדולה.

אותו שולחן שהיה עמוס אז – עמוס שבעתיים היום. שמלות הערב ההיטוליות הוחלפו בשמלות ״מהחתונה של הבן שלי״ סטייל – והיו כבר הרבה חתונות. מכירות כל נעל ושמות לב לכל שינוי באיפור.

ולעיניינו: חבורות של נשים, חברות מהצבא, חברות מהלימודים – תפרגנו לעצמכם בוקר צילומים ותכניסו למסורת הפגישות – פעם בכמה שנים תעוד של המצב – בוקר צילומים כזה הוא חוויה וזכרון נפלא לכולם.

השארת תגובה